Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стабільність досягнуто. Донецький губернатор заявляє про «повну деградацію» шахтарських селищ

Влада Регіон: Донецька область 5579 переглядів

Опубліковано - 22.01.2013 11:27 | Всі новини | Версія для друку

м. Сніжне
м. Сніжне
Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький заявляє про «повну деградацію» покинутих шахтарських селищ у регіоні.

Про це він сказав на прес-конференції в Донецьку, зазначивши, що йому відомо про масове поширення копанок – нелегальних місць видобутку вугілля в містах Сніжне, Торез, у Шахтарському районі, де розміщено багато закритих, непрацюючих шахт і покинутих вугільних виробок.

«Знаю про ситуацію в Сніжному, де прямо у дворах там купують ділянки і всередині ведуть видобуток. Скажу чесно: на жаль, доводиться погодитися з тим, що десь є справді повна деградація цих покинутих шахтарських селищ. І нам необхідно цю проблему визнати і думати про те, яким чином там все-таки замістити, - зазначив Шишацький. - Тому що, на жаль, ось такі приватні копанки - їх і оформляти не немає ніякого сенсу і можливості. Але для деяких людей ці копанки просто джерело виживання».

На думку Шишацького, «і Сніжне, і Торез, і Шахтарський район залишаються зоною екологічного та іншого лиха».

Він повідомив, що в ОДА буде заплановано «поїздку губернатора, але з конкретними пропозиціями для поліпшення ситуації, у тому числі і з коштами, які ми можемо з субвенції соцекономрозвитку області направити на ці райони, на ті самі убиті дороги, водопостачання тощо, де є цілий клубок проблем».
м. Сніжне. Типова вулиця
м. Сніжне. Типова вулиця
Оцінюючи роботу місцевої влади, зокрема, діяльність мера Сніжного в питанні нелегального видобутку вугілля, Шишацький заявив, що керівник міста тут, звичайно, пасивний. «Дещо пасивна позиція місцевої влади, у тому числі й мера Сніжного», - сказав губернатор.

З приводу думки місцевих жителів про те, що керівники міста і місцеві правоохоронні органи самі зацікавлені в існуванні копанок як джерел їх доходу, Шишацький зазначив: «Чесно сказати, я дійшов висновку, що часто, напевно, простіше людину замінити, чим змінити. Тому будемо думати і над цим питанням».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.