Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені розмірковують, наскільки вірогідна агресія інопланетян

У світі науки 7248 переглядів

Опубліковано - 8.02.2013 11:30 | Всі новини | Версія для друку

Вчені розмірковують, наскільки вірогідна агресія інопланетян
Вчені розмірковують, наскільки вірогідна агресія інопланетян
Ризик нападу інопланетної цивілізації на Землю досить невеликий, вважає автор статті в журналі Acta Astronautica.

Таке твердження Янне Корхонен з Фінляндії аргументує тим, що напад буде пов’язаний з неусувною загрозою удару у відповідь.

Він також вважає, то в оцінці ризиків конфліктів з позаземними цивілізаціями може стати в нагоді досвід холодної війни.

На думку вченого, для по-справжньому міжзоряних цивілізацій, що освоїли більш як одну планетну систему, вигоди від такого удару навряд чи виправдають ризики.

"Навіть якщо спілкування піде важко, раціональні особи, які приймають рішення, будуть прагнути уникнути нічим не спровокованих нападів, оскільки стовідсотково забезпечити їх успіх вкрай важко. Загалом, здається ймовірним, що міжзоряні конфлікти цивілізацій залишаться рідкістю", - пише Корхонен.

Крім того, на думку вченого, до будь-яких проектів міжзоряних місій і польотів потрібно ставитися з обережністю, адже сам факт наявності у землян технологій для таких подорожей може бути розцінений як загроза.

Навіть простий космічний зонд, потрапивши в інопланетну систему з розумним життям, може завдати їй шкоди і стати приводом для "помсти", вважає автор дослідження.

Як повідомлялося раніше в травні 2012 року астрономи вперше застосували інтерферометр для пошуку сигналів від позаземних цивілізацій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.