Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Катастрофа літака у Донецьку сталася через туман?

Надзвичайна подія Регіон: Донецька область 7583 перегляди

Опубліковано - 14.02.2013 15:18 | Всі новини | Версія для друку

Катастрофа літака у Донецьку сталася через туман?
Катастрофа літака у Донецьку сталася через туман?
Сергій Мелошенко, командир екіпажу літака Ан-24, що розбився у Донецьку 13 лютого, стверджує, що нічого не віщувало трагедії.

Про це він повідомив виданню donbass.ua.

Командир екіпажу повідомив, що не пам’ятає самого моменту катастрофи. За його словами, при посадці над ЗПС був туман і смуга зникала. Десь у середині смуги сталося падіння. Він спочатку не зрозумів, що сталося, але злякався за пасажирів і членів екіпажу. Після аварії екіпаж почав допомагати пасажирам виходити назовні. Як вважає льотчик, загиблих пасажирів затиснуло при аварії.

Сам пілот досить досвідчений, у нього більше 5 тисяч льотних годин. Мелошенко запевняє, що літак - абсолютно нормальний, незважаючи на свій 40-річний вік, і нічого не віщувало цієї трагедії.

"Мені важко сказати, як все розвиватиметься: поки все розшифрують, розбереться прокуратура, але літати далі я хочу", - сказав він.

Зараз льотчик знаходиться в ортопедо-травматологічному відділенні №5 Донецької обласної травматологічної лікарні з переломом лівої руки. Йому знадобиться операція.

Як повідомлялося раніше, 13 лютого літак Ан-24, який виконував чартерний рейс з Одеси, при приземленні в міжнародному аеропорту Донецька вилетів за межі злітно-посадкової смуги, від удару перекинувся, його корпус розколовся і почалося задимлення. На борту літака за уточненими даними перебувало 52 людини. П’ятеро загинули. Дев’ять людей госпіталізовано.

Літак перевозив уболівальників на матч Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" і дортмундською "Боруссією". Як стало відомо, серед них були високопоставлені одеські чиновники - співробітники прокуратури, МРЕВ, управління юстиції. Серед загиблих - помічник голови Одеської обласної ради Валерій Бобков.

До з’ясування причин авіакатастрофи, робота авіакомпанії "Південні авіалінії", якій належав борт що розбився, припинена.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.