Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США хочуть заборонити досліджувати історію

Світ навколо нас 7105 переглядів

Опубліковано - 24.01.2007 04:16 | Всі новини | Версія для друку

Ця книжка-дослідження Юргена Графа заборонена в Європі ліберастичними колами
Ця книжка-дослідження Юргена Графа заборонена в Європі ліберастичними колами
В вівторок США внесли на розгляд Генеральної асамблеї ООН резолюцію, яка засуджує заперечення Холокосту як історичного факту, передає агентство Reuters.

Резолютивна частина документа вміщує два абзаци. У першому - "безумовно" засуджується будь-яке заперечення Холокосту, у другому міститься заклик до всіх країн-членів ООН беззастережно відкидати часткові чи повні сумніви в цьому історичному факті, так само як і спроби довести, що Холокост є міфом, повідомляє Lenta.ru.

На даний момент резолюцію підтримують 72 країни з 192 членів Генасамблеї, у тому числі всі європейські держави, Ізраїль, Канада, Нова Зеландія й Австралія. Автори тексту сподіваються, що в остаточному підсумку за резолюцію проголосують понад 104 країн - саме таке число держав підтримало подібну резолюцію в листопаді 2004 року.

Очікується, що голосування може відбутися вже найближчої п'ятниці, напередодні Дня пам'яті жертв Холокосту 27 січня. На думку аналітиків, у першу чергу, резолюція спрямована проти Ірану й іранського Президента Махмуда Ахмадінеджада, який привселюдно висловлює сумніви в реальності Холокосту. Як нагадує агентство, у грудні 2006 року в Тегерані пройшла конференція, учасники якої намагалися поставити під сумнів факт знищення шести мільйонів євреїв під час Другої світової війни.

Від "Аратти". Досить дивною (але цілком прогнозованою, враховуючи вплив єврейського лоббі в США), з точки зору здорового глузду та встановлення історичної правди, виглядає позиція США. До вивчення трагедій, подібного масштабу необхідно залучати якомога більше вчених, і бажано неупереджених. Наприклад, видатними дослідниками Голодомору в Україні були абсолютно незаангажовані вчені - Джеймс Мейс, Роберт Конквест, Якоб Сундберг, Морган Вільямс - представники США та Швеції. А заборона на дослідження сумно наводить на думку про чергову спекуляцію історичними фактами заради отримання банального фінансового зиску...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.