Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Черновецького підозрюють у викраденні людини

Кримінал 5854 перегляди

Опубліковано - 25.02.2013 14:19 | Всі новини | Версія для друку

Черновецького підозрюють у викраденні людини
Черновецького підозрюють у викраденні людини
Прокуратура Голосіївського району дала доручення міліції провести досудове розслідування щодо кримінального провадження «Викрадення людей» (ст. 146 КК), зареєстрованому на підставі заяви громадянки Алли Фролової.

Про це повідомляє газета "Сегодня".

За даними прокуратури, суть заяви колишньої хатньої працівниці сім’ї Черновецьких в тому, що вона припускає: до зникнення в 1997 році її чоловіка Степана Кройтора можуть бути причетні Черновецький і Аделаджа.

Але нинішня справа не проти них, а за фактом зникнення Кройтора, уточнює газета. За словами Фролової, її чоловік в 1990-х роках був досить заможною людиною, власником декількох компаній, президентом страхової компанії.

"Степан тоді був політиком і бізнесменом, але несподівано безслідно зник. А за тиждень до цього він говорив мені, що вклав у «Правекс-Банк» всі свої активи, що «Правекс» - це його ідея. «Банк перейде в мою власність», - сказав він мені.

Крім того, чоловік був прихожанином церкви «Посольство Боже». Аделаджа після приїзду в Україну шукав багатих покровителів, і його познайомили зі Степаном. Після нічного богослужіння і розмови з пастором Аделаджею він і зник.

А один з парафіян, Свиридов, сказав, що після розмови чоловік сказав, що в нього відкрилися очі на пастора», - розповіла виданню Алла Фролова.

Сама вона теж була прихожанкою «Посольства». Вже після зникнення чоловіка вона попросила Аделаджу допомогти з роботою, і той порекомендував її в сім’ю Черновецьких в якості хатньої працівниці. Але після кількох місяців роботи її звільнили без пояснення причин.

«Тоді служба безпеки «Правекс-Банку» перевіряла всіх хатніх працівниць Черновецьких», - говорить вона.

Сам Леонід Черновецький відмовився коментувати цю ситуацію, назвавши звинувачення на свою адресу повною нісенітницею.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.