Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму палкі прихильники КМДА. Із тарифного пограбування населення

Зона економічного дива 10644 перегляди

Опубліковано - 30.01.2007 11:43 | Всі новини | Версія для друку

У Криму палкі прихильники КМДА. Із тарифного пограбування населення
У Криму палкі прихильники КМДА. Із тарифного пограбування населення
Тарифи на водопостачання в Криму не відповідають економічно обґрунтованим витратам. Вважає місцева влада.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Так, в даний час тарифи для населення відшкодовують економічно обґрунтовані витрати на рівні: 70% - м. Керч, Джанкой, 60% - м. Сімферополь, 52% - м. Белогорськ, 50% - м. Євпаторія, Феодосія, Бахчисарай, 46% - м. Алушта, 42% - м. Ялта, 40% - м. Судак, 39% - м. Щолкіно, 24% - м. Красноперекопськ, 20% - м. Саки.

При цьому нові тарифи у вказаних містах за рішенням місцевих рад встановлені для двох груп споживачів з урахуванням перехресного субсидування. У 2006 р. тарифи для промислових споживачів через перехресне субсидування перевищували тарифи для населення на водопостачання в середньому по Криму в 19 разів, на теплопостачання - в 13 разів.

За даними Радміну АРК, за 2006 р. вартість послуг з водопостачання і водовідведення в Криму зросла на 44%, витрати по виробництву теплоенергії збільшилися на 58%. В середньому по автономії тарифи для населення на водопостачання і водовідведення зросли від 1,4 раз (м. Саки) до 4,2 раз (м. Сімферополь). На теплопостачання - від 2,0 разів (м. Сімферополь) до 3,4 разу (м. Алушта). При цьому базові (100% від економічно обґрунтованих витрат) тарифи на теплопостачання прийняті в м. Алушта, Керч, Феодосія, Белогорському, Червоногвардійському, Ленінському, Нижньогірському, Першотравневому, Раздольненському, Сімферопольському, Советському, Чорноморському, Кировському р-нах. У м. Ялта і Судак нові тарифи для населення відшкодовують економічно обґрунтовані витрати на рівні 74%, в м. Джанкой і Євпаторія - 70%, в м. Сімферополь - 60%.
Від “Аратти”: влада автономії ім. Миколи Багрова (останній перший секретар Кримського обкому КПУ. За допомогою Москви “проштовхнув” статус номенклатурно-бюрократичної автономії на території області) досить дивне, якщо не сказати, дивакувате, утворення. В частині майже неприхованих дерибанів місцевого суспільного майна та політичної демагогії.

Ні для кого не є таємницею, що на півострові проблема питної води була завжди. Проте, за роки автономної незалежності місцева комуністично-кримінальна номенклатура так “загралася” у “башмаки і сейлеми”, розведені психозом "антинато"та сольними концертами московських політгастролерів, що фактично не переймалася системами того ж водопостачання. А люди, громадяни, платили за тарифами, в які, до речі, обов'язково входить складова на поточніі й капітальні ремонти.

І що ми маємо у підсумку? Візьмемо, наприклад, північно-кримський канал. Він зараз у жалюгідному стані, бо, бачте, на ремонти й обслуговування “не вистачало грошей”. А системи водоканалізації кримських населенних пунктів? Ми не помилимося, якщо скажемо, що в останнє вони пристойно ремонтувалися ще за часів СРСР. Теж, мовляв, “не вистачає грошей”. Проте виникає питання: а куди ж поділися гроші, які громадяни сплачували по встановленим тарифам?

Між тим, у Криму, особливо на південному узбережжі - найдорожча в Україні земля. І там, на очах місцевих мешканів, як гриби після дощу, виростають приватні маєтки. Приїжджих та місцевих “паханів”. Цікаво, а куди ж поділися грошики від цієї “приватизації”? Куди поділися грошики від ВЕЗ "Перекоп"? Куди поділися грошики від тисяч прибуткових об'єктів приватизованого суспільного майна?

Очевидно, потрапили не в ту кишеню. Випадково, звичайно. Бо ж тепер, за прикладом столиці, місцеві номенклатурники розпочали піар “страшилок”, на тему нової чистки кишень громадян. Щоб ті були морально готові матеріально підтримати ними ж обрану номенклатуру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Зона економічного дива»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.