Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Деградація. Нардеп Москаль розповів, як міліцейське керівництво намагалося обдурити керівництво держави

Скандал 8396 переглядів

Опубліковано - 2.07.2013 15:46 | Всі новини | Версія для друку

Деградація. Нардеп Москаль розповів, як міліцейське керівництво намагалося обдурити керівництво держави
Деградація. Нардеп Москаль розповів, як міліцейське керівництво намагалося обдурити керівництво держави
Народний депутат України Геннадій Москаль оприлюднив частину зведення, яке подається керівництву держави, в якому йдеться про злочин у Врадіївці.

“Зґвалтування й звіряче побиття молодої жінки у Врадіївці відбулося 27 червня, проте злочин подано в оперативних зведеннях за 29 червня (до Верховної Ради зведення надійшло тільки 1 липня)”. - написав Москаль на своїй сторінці у Facebook.

Він цитує тест документу: “Кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, пов’язані з особовим складом органів і підрозділів внутрішніх справ.

У селищі Врадіївці Миколаївської області в результаті проведення слідчих дій затримано інспектора дозвільної системи Врадіївського райвідділу УМВС України в згаданій області лейтенанта міліції Поліщука, 1990 р.н., та місцевого жителя Рабієнка, 1991 р.н., єгеря Врадіївського лісництва.

Попередньо встановлено, що вони вночі 27 червня на вулиці вказаного селища заподіяли тілесні ушкодження жительці цього ж селища Крашковій, 1984 р.н., без постійного місця роботи, й відібрали в неї годинник та мобільний телефон (вилучено). Потерпілу госпіталізовано. За даним фактом слідчим відділенням зазначеного райвідділу відкрито два кримінальні провадження за ч.2 ст.187 та ч.І ст.121 КК України (розбій й умисне тяжке тілесне ушкодження).”

За словами Москаля фабула злочину наведена "у сильно пом’якшеному" вигляді.

"І жодного слова про ще одного учасника злочину — старшого лейтенанта Євгена Дрижака, а також те, що злочинці ґвалтували жінку. Аналогічні зведення надійшли також в Адміністрацію Президента та Кабмін. Фактично, МВС, фальсифікуючи дані, намагалося приховати злочин. А не вдалося це лише завдяки активності громадськості та ЗМІ". - пише Москаль.

За його словами, він вже спрямував відповідне звернення до Генеральної прокуратури, щоб спробі фальсифікації була надана правова оцінка.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.