Аратта - На головну

19 липня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЦВК обрала Магеру тимчасово виконуючим обов’язки голови

Влада 4245 переглядів

Опубліковано - 4.07.2013 21:28 | Всі новини | Версія для друку

ЦВК обрала Магеру тимчасово виконуючим обов’язки голови
ЦВК обрала Магеру тимчасово виконуючим обов’язки голови
Центральна виборча комісія уповноважила тимчасово виконувати обов’язки голови ЦВК заступника голови комісії Андрія Магеру. Відповідне протокольне рішення 4 липня ухвалили на засіданні ЦВК, яке провела заступник голови комісії Жанна Усенко-Чорна.

Відповідні зміни були прийняті у зв’язку з рішенням Верховної Ради про припинення повноважень голови ЦВК.

«Комісія, після відповідного обговорення своїм протокольним рішенням уповноважила виконувати обов’язки голови ЦВК тимчасово, до обрання на посаду голови ЦВК іншого члена комісії, заступника голови Комісії Андрія Магеру», - йдеться у повідомленні ЦВК.

Як повідомлялося раніше, 4 липня Верховна Рада достроково припинила повноваження голови ЦВК Володимира Шаповала та призначила членом ЦВК Олександра Копиленка.

При цьому Рибак ставив питання про призначення Копиленка не зі свого місця, а із сектора фракції Партії регіонів, оскільки опозиція заблокувала трибуну і президію ВР.

Голова регламентного комітету, регіонал Володимир Макеєнко вважає, що процедура голосування за призначення члена ЦВК в сесійній залі у четвер відповідала регламенту.

Опозиція закликала не розглядати питання про ЦВК і створити у Верховній Раді тимчасову спеціальну комісію з питань виборчого законодавства.

3 червня Президент Віктор Янукович вніс до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала у зв’язку з досягненням 65-річного віку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.