Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО

Світ навколо нас 6698 переглядів

Опубліковано - 8.02.2007 00:45 | Всі новини | Версія для друку

В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО
В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО
Група з 14-ти американських сенаторів внесла до сенату США законопроект про необхідність вступу в НАТО Грузії і України та про фінансову підтримку цих країн для підготовки вступу до Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомили в секретаріаті палати, передає «Новості Грузія».

Згідно з повідомленням, співавторами документа виступили такі сенатори як голова сенатського комітету у закордонних справах і кандидат у президенти США сенатор-демократ Джозеф Байден, сенатори-республіканці Річард Лугар, Чак Хейгел, Джон Маккейн, Норм Коулман та інші.

У заяві, що супроводжує внесення законопроекту, сенатор Лугар повідомив, що США підтримують вступ в НАТО таких нових членів як Албанія, Хорватія, Македонія, а також Грузія та Україна, для чого внесений законопроект передбачає виділення коштів «для надання їм сприяння у сфері безпеки в 2008 фінансовому році».

«Кожна з цих країн чітко заявила про своє прагнення вступити в НАТО і напружено працює над тим, щоб відповідати конкретним вимогам щодо членства», - заявив Лугар, який висловив співчуття у зв’язку з тим, що для України і Грузії НАТО досі ще не схвалив «план дій із членства», який вже існує для Албанії, Хорватії і Македонії.

«Грузія є молодою демократією, яка добилася величезного прогресу з часу «революції троянд». Вона знаходиться в критично важливій геостратегічній точці, і по її території проходить велика ділянка нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан, по якому на Захід перекачуються важливі енергетичні ресурси з Азербайджану, а в майбутньому і з Казахстану», - повідомив сенатор.

«Грузія протистоїть тиску з боку республік, що відкололися, підтриманих Москвою. У минулому прикордонні суперечки були названі як причини, через яку країну можуть не запросити в НАТО, але в даному випадку дії Росії, а не Грузії заважають прагненню Тбілісі вступити в НАТО», - стверджував Лугар.

Нагадавши про недавній вступ в НАТО семи країн, включаючи Латвію, Литву та Естонію, Лугар заявив, що «для США знову настав час проявити лідерство і закликати союзників прийняти нових членів, запропонувавши своєчасно вступити до НАТО Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії та Україні».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.