Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Заможні українці купують дорогі автомобілі у Польщі

Світ навколо нас 5238 переглядів

Опубліковано - 23.07.2013 11:44 | Всі новини | Версія для друку

Заможні українці купують дорогі автомобілі у Польщі
Заможні українці купують дорогі автомобілі у Польщі
Багаті громадяни України стали частими клієнтами польських автосалонів дорогих марок автомобілів, в яких купують собі машини, аби зайвий раз не привертати уваги українських податківців.

Про це пише польський портал Dziennik.pl.

"Хоча продавці нових автомобілів класу люкс не хочуть про це говорити, але, за нашими даними, польські салони ексклюзивних марок, такі як Bentley чи Porsche, особливо полюбили українці", - відзначає видання.

Глава Jaguar Land Rover Polska Марчін Добмровський назвав неможливою таку конкуренцію між салонами в Україні та Польщі, оскільки це суперечить прийнятій практиці, та заявив, що ціни на авто практично не відрізняються.

Водночас глава Польської асоціації оренди та лізингу автомобілів Лешек Поморський сказав виданню, що українці купують автомобілі у Польщі не тому, аби це вийшло дешевше, а більш непомітно. "Частина багатих українців воліє не робити великих покупок у себе, щоб уникнути складних питань податкових органів", - відзначає портал.

Dziennik Gazeta Prawna, котра входить в ту саму медійну групу, що і Dzennik.pl, додає, що автомобілі з польських салонів також активно купують громадяни інших держав Європейського Союзу, в першу чергу, Німеччини.

За даними газети, така покупка їм виходить дешевше, ніж в німецьких салонах, за рахунок послаблення національної польської валюти - злотого. Деякі марки нових авто в салонах у Польщі можна купити на 5 тисяч євро дешевше, ніж в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, наприкінці червня польська газета Rzeczpospolita написала про те, що польська влада вирішила посилити контроль за реєстрацією автомобілів на українців, оскільки пізніше вони нелегально використовуються в Україні та для контрабанди у Польщу.

Видання писало, що українці можуть купити б/у автомобіль у Польщі у 2-3 рази дешевше, ніж в Україні.

За даними польського МВС, за останній рік кількість українців, котрі були співвласниками зареєстрованих у Польщі автомобілів, зросла утричі - до майже 10 тисяч чоловік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.