Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


17 травня оголошено Всесвітнім днем інформаційного суспільства

Подія дня 11676 переглядів

Опубліковано - 17.05.2006 15:18 | Всі новини | Версія для друку

17 травня оголошено Всесвітнім днем інформаційного суспільства
17 травня оголошено Всесвітнім днем інформаційного суспільства
Генеральна Асамблея ООН схвалила Туніське зобов`язання і Туніську програму дій, що були прийняті на другому етапі Зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства (листопад 2005). Члени Асамблеї оголосили 17 травня кожного року Всесвітнім днем інформаційного суспільства.

У цьому році ми вперше святкуємо цей День. Приділивши увагу цьому святу, країни світу визнали, що інформаційне суспільство – це не тільки сучасне явище, яке дає відповіді на виклики й прискорює розвиток країн, а й ще ціла епоха, що прийшла на заміну індустріальній.

Інформаційне суспільство визначає напрями розвитку, диктує умови й створює рух. Це нова система якісних цінностей, де Людина в усіх процесах життєдіяльності стає на перше місце. Розуміючи важливість тих процесів, що відбуваються, керівництво провідних країн світу, окресливши пріоритети, прискорило й очолило рух, скерований на розвиток держав.

У одноголосно прийнятій резолюції по цьому питанню Генеральна Асамблея нагадала про Декларації принципів і Плану дій, прийнятих на першому етапі Зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства в Женеві 10-12 грудня 2003.

Другий етап Всесвітньої зустрічі пройшов 16-18 листопаду 2005 року в Тунісі. Члени Генеральної Асамблеї ухвалили в 2015 році провести огляд ходу виконання женевських і туніських домовленостей.

Зміна взаємовідносин „влада-бізнес-громадськість” фактично змусила політичну еліту різних держав очолити цей процес.

Генеральна Асамблея запропонувала Генеральному секретареві провести нараду "Форуму з питань керування використанням Інтернету" для обговорення питань політики розвитку глобальної мережі. Ця нарада пройде наприкінці цього року в Афінах.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.