Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників

Світ навколо нас 5096 переглядів

Опубліковано - 20.08.2013 15:08 | Всі новини | Версія для друку

Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників
Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників
Європейський Союз називає неприйнятними будь-які економічні загрози з боку Росії на адресу України, пов’язані з можливим підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в коментарі представника Європейської комісії Джона Кленсі.

Представник ЄК поставив під сумнів підстави для Росії щодо обмеження українських товарів. "ЄС хотів би відзначити, що, незважаючи на численні двосторонні подразники у торгівлі з Україною, спрощення торгівлі для української продукції, дійсно, можливе і застосовується навіть для чутливих продуктів, як це показали останні списки українських господарств для експорту яєць та птиці на ринок ЄС. У зв’язку з цим ЄС ставить під сумнів підстави для Росії щодо обмеження експорту українського товару", - заявив він.

Окрім того, Дж.Кленсі знову позначив позицію Євросоюзу, який "вважає принципово важливим, що переговори з ЄС щодо зони вільної торгівлі не завадять Україні розвивати конструктивні відносини з Митним союзом і Євразійським економічним регіоном, поки ці відносини базуються на принципах і правилах СОТ і поки це не суперечить майбутній зоні вільної торгівлі Україна - ЄС (українське торговельне законодавство наближене до законодавства ЄС)".

"Таким чином, на думку ЄС, будь-яка економічна загроза з боку Росії, направлена проти України і пов’язана з можливим підписанням країною Угоди про асоціацію з ЄС, є неприйнятною", - заявив він.

Представник Єврокомісії також звернув увагу на те, що у контексті зони вільної торгівлі Росія - Україна (СНД), товари ЄС, що експортуються в Україну через майбутню зону вільної торгівлі, не зможуть претендувати на пільги при експорті з України в Росію, згідно з митними правилами (правила походження). "Таким чином, підписання Угоди про вільну торгівлю з третьою країною не може бути використано як виправдання для посилення митних процедур", - пояснює Дж.Кленсі.

"ЄС, як і раніше твердо прихильний до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі за умови, що є рішучі дії і відчутний прогрес з боку Україні в плані виконання необхідних умов, визначених у грудневих висновках Ради ЄС 2012 року, можливо, під час саміту Східного партнерства у листопаді. ЄС також закликає Україну зробити все можливе для вирішення поточних проблем у сфері торгівлі і здійснити свій внесок у створення сприятливих умов для їхнього вирішення. ЄС буде продовжувати стежити за ситуацією і підтримувати регулярний діалог на відповідному рівні з усіма зацікавленими сторонами", - запевнив він.

При цьому представник ЄК зазначив, що ЄС нині має торговельні проблеми як з Росією, так і Україною. "ЄС очікує, що вирішення цих проблем з обома партнерами буде швидким, відповідно до закону і духу зобов’язань України та Росії в рамках СОТ", - підкреслив Дж.Кленсі.

Як повідомлялося раніше, 16 серпня з’явилася перша реакція Європейської комісії на торговельний конфлікт Києва і Москви, коли представник Єврокомісії з питань торгівлі закликав Україну і Росію дозволити торговельні суперечки якомога швидше відповідно до правил та зобов’язань, прийнятих у рамках СОТ, зокрема, шляхом дотримання принципу вільного обігу товарів і послуг.

"Європейська комісія закликає обох партнерів знайти швидке вирішення цієї проблеми і підкреслює необхідність для обох сторін працювати спільно, щоб разом вирішити це торговельне питання відповідно до правил та зобов’язань СОТ", - заявив Дж.Кленсі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.