Аратта - На головну

14 січня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У виконкомі СНД кажуть, що Росія порушила Договір про ЗВТ

Імперія «Совок» 5231 перегляд

Опубліковано - 23.08.2013 09:54 | Всі новини | Версія для друку

У виконкомі СНД кажуть, що Росія порушила Договір про ЗВТ
У виконкомі СНД кажуть, що Росія порушила Договір про ЗВТ
У виконавчому комітеті СНД вважають, що обмеження при проходженні українських товарів через російську митницю суперечить договору про зону вільної торгівлі СНД.

Як повідомила прес-служба уряду, про це йдеться в офіційному листі Виконкому СНД.

«Виконком СНД готовий сприяти врегулюванню митних ускладнень, що виникли між Україною і Російською Федерацією. Виконком СНД розуміє стурбованість України фактами посилення митного контролю традиційного українського експорту. Одностороннє введення митних обмежень суперечить Угоді про створення зони вільної торгівлі між країнами СНД», - зазначається у повідомленні.

Офіційний лист виконкому СНД, зазначають у прес-службі уряду, підтверджує, що питання митного адміністрування при ввезенні товарів через кордон між країнами – учасницями діючого Договору про ЗВТ у СНД регулюються статтею 17 Договору, згідно з якою здійснення формальних процедур, пов’язаних з імпортом і експортом, відбувається виключно відповідно до положень СОТ.

Виконком СНД також нагадав, що Україна має право звернутися до Економічного суду СНД або винести дане питання на розгляд комісії експертів країн - учасниць Договору, що передбачено ст. 19 цього договору.

Як повідомлялося раніше, Федеральна митна служба Росії з кінця липня посилила контроль вантажів, що ввозяться на територію РФ понад 40 українськими підприємствами і компаніями.

Після переговорів між керівництвом Міністерства доходів і зборів України і Федеральної митної служби Росії 20 серпня митна служба РФ почала розмитнення українських товарів у штатному режимі.

21 серпня прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що митні проблеми з поставками українських товарів до Росії виникли через те, що українські підприємства не відреагували на попередження російської митниці про можливу зміну режиму, а також через недостатній рівень співпраці митниць обох країн.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.