Аратта - На головну

15 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні громадянське суспільство краще розвивається ніж в Росії і Грузії

За право людини 7406 переглядів

Опубліковано - 28.08.2013 16:43 | Всі новини | Версія для друку

В Україні громадянське суспільство краще розвивається ніж в Росії і Грузії
В Україні громадянське суспільство краще розвивається ніж в Росії і Грузії
В Україні у 2012 році Індекс сталості розвитку Організацій громадянського суспільства (ОГС) виявився вищим, ніж в Росії, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірмені та Азербайджані, але нижчим, ніж у Литві і Польщі.

Про це повідомив виконавчий директор ТЦК "Творчий центр" Володимир Купрій.

За результатами проведеного дослідження у минулому році сталий розвиток ОГС в Україні оцінили у 3,4 бала за шкалою від 1 до 7, де 1 – цей найкращий показник, а 7 – найгірший.

Як пояснив Купрій, сталість розвитку організацій громадянського суспільства оцінюється за сімома критеріями – правове середовище, організаційний розвиток, фінансова життєздатність, громадське представництво, надання послуг, інфраструктура і ставлення з боку громадськості.

"Індекс покращився завдяки невеличким позитивним зрушенням щодо можливості впливати на прийняття державних рішень, збільшенню організаційної спроможності і тому, що трохи покращилося ставлення громадськості до таких організацій", – зазначив Купрій.

Серед негативних факторів експерт назвав те, що організації громадянського суспільства все ще є дуже залежними від міжнародної технічної допомоги і мають кадрові проблеми (лише 24% організацій мають постійний персонал).

Найбільшою проблемою залишається фінансова забезпеченість – опитування 2012 року показало зменшення надходжень у 66% опитаних ОГС.

Індекс сталості розвитку громадянського суспільства розроблений Агентством США з міжнародного розвитку у партнерстві з місцевими організаціями в кожній країні і визначається з 1997 року. Тоді індекс України був на рівні 4 балів, поступово цей показник покращився до 3,4 у 2012 році. Для порівняння – у 2010-2011 роках індекс України був 3,5.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.