Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Європі чути барабани холодної війни, а Росія вважає Україну своєю територією

Світ навколо нас 6606 переглядів

Опубліковано - 14.02.2007 11:14 | Всі новини | Версія для друку

У Європі чути барабани холодної війни, а Росія вважає Україну своєю територією
У Європі чути барабани холодної війни, а Росія вважає Україну своєю територією
Тема Росії і європейської безпеки сьогодні є головною для європейських газет. Велика кількість публікацій на цю тему підігрівається продовженням політичних заяв російського президента Владіміра Путіна вже після Мюнхена. Газети пишуть не лише про занепокоєння войовничою риторикою Кремля в ЄС, а й про загрозу Україні.

Німецьке видання «Фокус» пише про «новий тон» у риториці глави Кремля Владіміра Путіна, а саме — «тональність, притаманну холодній війні», яку Європа почула вперше за довгий час у виступі Путіна в Мюнхені. Це ж німецьке видання зауважує, що така тональність усередині Росії «стала вже звичною справою» і додає, що «барабани холодної війни звучать у російських засобах інформації все потужніше», а «Європою бродить примара нової холодної війни».

Характеризуючи наростання російської войовничості напередодні президентських виборів у Росії, європейські видання все ж звертають увагу на продовження войовничої риторики Путіна і під час його турне країнами Перської затоки.

Газовий картель, російські вибори і Україна

Лондонська «Ґардіан» пише, що Росія знову налякала Європу розмовами про створення газового картелю з Іраном та Катаром, про що Путін усерйоз заявив під час розмови з еміром Катару. «Ґардіан» наводить слова аналітика з енергетичного ринку з відомої групи Опенгеймера з Нью-Йорка, котрий сказав: «Глобального газового ринку поки що не існує, і якщо Росія, Катар та Іран домовляться, то це змусить Захід розробляти категорію газових запасів, віддалених від центрів споживання і переробки, наприклад, на Алясці чи ще десь».
Німецький «Фокус» також наводить як приклад войовничості російських політиків і засобів інформації Росії, коли в українському Криму висадилися влітку 2006 року 200 американських резервістів для участі у маневрах «Партнерство заради миру». Тоді в Росії інформували про «вторгнення на російську територію», незважаючи на те, що й Росія бере участь у таких маневрах НАТО.

Це ж видання додає, що в Росії стало патріотичною ноткою сипати щоденно антизахідними гаслами і президент Путін почав використовувати їх на міжнародній арені. Хоча чимало аналітиків, як пише «Фокус», кажуть, що така риторика стала поширеною в Росії лише з передвиборчих міркувань, бо «нова російська еліта за всієї антизахідної риторики … надає перевагу вкладанню грошей у швейцарські банки».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.