Аратта - На головну

14 січня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки «покращення». 90% столичних доріг - не придатні до експлуатації

Регіональні новини Регіон: м.Київ 9360 переглядів

Опубліковано - 7.10.2013 12:21 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки «покращення». 90% столичних доріг - не придатні до експлуатації
Хроніки «покращення». 90% столичних доріг - не придатні до експлуатації
Керівництво комунальної корпорації «Київавтодор» визнало, що понад 90% столичних доріг непридатні для експлуатації.

Про це заявив генеральний директор корпорації Петро Береговий.

«Лише 9,7% знаходяться в нормативному терміні використання. Інші, більш 90%, потребують ремонту», - сказав Береговий.

Він також поінформував, що під час обстеження столичних доріг було виявлено 70 тис. метрів доріг з ямковістю.

Як повідомлялося раінше, прес-служба Київміськадміністрації повідомила, що "Київавтодор" здійснюватиме капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій у Києві.

За даними Генпрокуратури, протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Експерти вважають, що корупційна складова різних видів дорожніх робіт унаслідок завищення цін на матеріали, проведення фіктивних робіт та зниження якості робіт складає від 50% до 70%.

За даними Світового економічного форуму, Україна займає 137 місце у світі з 144 за якістю доріг.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.