Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європаламент радить підписати угоду Україна-ЄС

Світ навколо нас 5441 перегляд

Опубліковано - 23.10.2013 18:08 | Всі новини | Версія для друку

Європаламент радить підписати угоду Україна-ЄС
Європаламент радить підписати угоду Україна-ЄС
Європейський парламент на своїй сесії у Страсбурзі проголосував за надання мандата Раді Європейського Союзу на підписання Угоди про асоціацію з Україною в разі, якщо офіційний Київ виконає всі необхідні вимоги.

Як передає власний кореспондент УНІАН, євродепутати також дали згоду на тимчасове застосування окремих положень угоди - це майже 80% документа.

Доповідачем по резолюції "Про європейську політику сусідства: в напрямку зміцнення партнерства. Позиція Європейського парламенту стосовно доповіді 2012 року (Європейської комісії)" був депутат від Польщі Яцек Саріуш-Вольський (Європейська народна партія). Згідно зрезолюцією, Європарламент рекомендує Раді ЄС підписати Угоду про асоціацію між ЄС і його країнами-членами - з одного боку, та Україною - з іншого боку, за умов, що критерії, визначені на Раді ЄС на рівні міністрів закордонних справ у грудні 2012 року, виконано.

Європарламент дав згоду в залежності від вищезгаданих вимог на тимчасове застосування Україною і ЄС частини Угоди про асоціацію негайно, з моменту підписання, а в разі виконання всіх вимог і наступного підписання висловлює намір приступити до повної ратифікації Угоди про асоціацію в рамках свого законодавчого терміну.

Євродепутати висловили жаль, що прогрес, потрібний для виконання усіх вимог до України для підписання Угоди про асоціацію, ще цілковито не завершений, оскільки в Україні зберігається застосування вибіркового правосуддя і не завершено реформу виборчої та судової систем.

У документі йдеться, що Європарламент, "тим не менше, вітає зобов’язання, взяті нещодавно Президентом Януковичем та лідерами опозиції, продовжувати втілення необхідних правових актів у Верховній Раді, й очікує на швидку реалізацію цих обіцянок до саміту у Вільнюсі".

Саміт "Східного партнерства" у Вільнюсі, на якому має бути підписано Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі, запланований на 28-29 листопада.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.