Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ЄС прямим текстом кажуть: або Україна виконає всі умови, або підписання асоціації не буде

Світ навколо нас 5970 переглядів

Опубліковано - 24.10.2013 15:45 | Всі новини | Версія для друку

У ЄС прямим текстом кажуть: або Україна виконає всі умови, або підписання асоціації не буде
У ЄС прямим текстом кажуть: або Україна виконає всі умови, або підписання асоціації не буде
Або Україна виконає усі умови Євросоюзу, або Угоду про асоціацію не підпишуть.

Про це заявив лідер партії Ангели Меркель у Європарламенті, глава комітету з закордонних справ Елмар Брок в інтерв’ю газеті Rzeczpospolita.

"Позиція Європейського союзу дуже зрозуміла: або Україна виконає усі умови, або не буде підпису під Угодою про асоціацію", - заявив він.

Євродепутат вважає, що Україна досягла успіхів у реформі виборчого законодавства і правових реформах, але виконати слід усі умови ЄС, поки весь час не сплив.

"У справі покращення виборчого законодавства і правових реформ бачимо значний прогрес, але не спостерігаємо його у третій зі справ, яка ще зосталась, або ж вибірковій справедливості, яка містить справу Юлії Тимошенко", - пояснив Брок.

На запитання, чи Німеччина може уявити підписання Угоди без звільнення Тимошенко, адже після засідання ЄП щодо України її не згадували серед країн, які готові заблокувати підписання, Брок запевнив, що його країна завжди заявляла про необхідність звільнення екс-прем’єрки.

"Німці публічно повторювали теж, що хочуть надати допомогу Тимошенко у клініці Шаріте в Берліні. Німецька позиція не змінилась", - запевнив Брок.
За його словами ангела Меркель особисто "приглядається до тієї справи" і Німеччина хотіла б мати Україну добрим сусідом.

"Але той процес мусить бути опертим на повазі до права, демократії, і мусить означати кінець вибіркового правосуддя, що означає звільнення Тимошенко", - підсумував євро депутат.

Європарламент 23 жовтня ухвалив резолюцію, в якій рекомендує Раді ЄС підписати з Україною угоду про асоціацію у разі виконання Києвом всіх необхідних умов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.