Аратта - На головну

14 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кримінальну справу проти Данилишина закрили

Правосуддя 12239 переглядів

Опубліковано - 25.10.2013 14:11 | Всі новини | Версія для друку

Кримінальну справу проти Данилишина закрили
Кримінальну справу проти Данилишина закрили
Кримінальне провадження проти екс-міністра економіки Богдана Данилишина закрито через брак доказів.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на Генпрокуратуру.

"Вчора інформацію повідомили в посольстві України в Чеській республіці. Згідно з цією інформацією, колишній урядовець вже офіційно ознайомлений з таким рішенням вітчизняної Генпрокуратури", - уточнили на телеканалі.

У серпні 2010 року Головне управління ГПУ, яким керував тодішній заступник генпрокурора, Ренат Кузьмін, закидало Данилишину завдання мільйонних збитків державі.

Оголошеного у міжнародний розшук екс-міністра затримали у Чехії, де він попросив політичного притулку і отримав його.

Самого Кузьміна 4 жовтня 2013 року звільнили з посади першого заступника Генпрокурора у зв’язку з призначенням заступником секретаря РНБО.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.