Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європейському бізнесу не потрібні застарілі совкові заводи: архаїчні виробництва замінять сучасними

Світ навколо нас 5574 перегляди

Опубліковано - 28.10.2013 11:16 | Всі новини | Версія для друку

Європейському бізнесу не потрібні застарілі совкові заводи: архаїчні виробництва замінять сучасними
Європейському бізнесу не потрібні застарілі совкові заводи: архаїчні виробництва замінять сучасними
Закриття промислових об’єктів радянських часів, яке неминуче відбудеться після взяття Україною курсу на Євросоюз, аж ніяк не призведе до масового безробіття, як передбачають противники євроінтеграції.

Про це німецький політолог, журналіст і професор Олександр Рар.

"У Східній Європі це теж сталося: у Польщі, Угорщині, Чехії, Прибалтиці старі радянські заводи були закриті. Але з’явилася добре чинна європейська система сервісів, з’явилися інші форми середнього і дрібного бізнесу, не монополізованого державою, який дуже швидко почав наводити економічний порядок в країні, отримувати робочу силу і заробляти гроші. Тому я не думаю, що в Україні з дня на день може початися жахливе безробіття, як пророкує Росія", - розповів експерт в інтерв’ю телеканалу Tonis.

У європейців створюється враження, що Україна хоче отримати від Європи дешеві кредити, безвізовий в’їзд, а українські олігархи - ще й захист свого бізнесу, зазначив Рар.

Однак, за його словами, увійшовши в правовий економічний простір Європи, Україні необхідно буде розвиватися далі - зрозуміти, чи хоче вона рухатися до ЄС, яким він є сьогодні: позбудеться частини свого економічного суверенітету, віддаючи все більше влади Брюсселю, повністю відкривши свій ринок для сервісних, страхових і банківських структур Заходу.

"Чи хоче цього українська еліта, український народ? Я не знаю, але про це треба відкрито говорити. Росія це називає колонізацією України з боку ЄС. Щось у цьому є. Але водночас Україні потрібно подумати, що їй вигідно, а що ні", - наголосив експерт.

У квітні нинішнього року посол України в Баку Олександр Міщенко зазначав, що українські заводи модернізують заради переходу з російської нафти на азербайджанську.

Як відомо, Україна прагне підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом. Договір про асоціацію з ЄС може бути підписаний наприкінці листопада на саміті у Вільнюсі. При цьому влада України на тлі невдоволення РФ, що погрожує санкціями, заявляє про необхідність приєднатися до окремих норм Митного Союзу.

У вересні уряд України схвалив текст угоди з Європейським союзом про асоціацію, давши старт внутрішньодержавним процедурам підготовки документа до підписання в листопаді.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.