Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прем’єр Канади висловив занепокоєння антидемократичними кроками української влади

Світ навколо нас 4935 переглядів

Опубліковано - 10.11.2013 18:56 | Всі новини | Версія для друку

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер
Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер
Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер занепокоєний антидемократичним тиском української влади.

Про це Харпер сказав, виступаючи на Конгресі українців Канади в Торонто.

"Ми поділяємо занепокоєння тиском, який здійcнює Росія на Україну. В той же час ми маємо бути аналогічно занепокоєні антидемократичними тиском та тенденціями з боку самого уряду України", - зазначив Харпер.

За його словами, західні уряди "намагаються з’ясувати, як ми можемо намагатися якнайкраще не лише спрямувати уряду України до трансатлантичної західної мети, але в той час дати зрозуміти, що частиною цього є цінність демократії та верховенства права".

"Незалежно від того, хто є чинною владою України, коли ми їдемо до України, зустрічаємося з українцями, особливо молодими - то вони бачать своє майбутнє у тому, щоб бути частиною демократичного світу та альянсу західних націй", - додав канадський прем’єр.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.