Аратта - На головну

6 травня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міліція зводить звіряче побиття Чорновол до банальної “битовухи” і не проти зробити її винною?

Пістолетне право 7514 переглядів

Опубліковано - 26.12.2013 15:03 | Всі новини | Версія для друку

Міліція зводить звіряче побиття Чорновол до банальної “битовухи” і не проти зробити її винною?
Міліція зводить звіряче побиття Чорновол до банальної “битовухи” і не проти зробити її винною?
Наразі основною версією нападу на журналістку Тетяну Чорновол залишається конфлікт на дорозі.

За свідченнями двох затриманих, її автомобіль чи то підрізав, чи то пошкодив позашляховик підозрюваних, і вони вирішили з нею розібратися. Фактично спрацював "синдром Ландика".

Про це повідомила "Комсомольская правда в Украине" з посиланням на джерело в МВС.

Троє підозрюваних, як повідомляють представники МВС, не мають відношення до політики. При цьому, судячи з їхніх акаунтів у соцмережах і відгуків знайомих, вони зараховують себе до "вершків" суспільства.

Крім того, у справі відкрита нова стаття. Якщо попередньо дії агресорів кваліфікували як хуліганство, скоєне групою осіб (обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі до чотирьох), то тепер підозри можуть висунути за статтею, що передбачає відповідальність за умисне тяжке тілесне ушкодження.
Відповідно до частини першої, за таке загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, в ніч на 25 грудня під Києвом була побита журналістка і громадська активістка Тетяна Чорновол.

Наразі вона перебуває у реанімації.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.