Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою

Світ навколо нас 6155 переглядів

Опубліковано - 28.02.2007 12:11 | Всі новини | Версія для друку

Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою
Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою
Директор національної розвідки США Майкл Макконнелл звинуватив Росію в "агресивному" веденні розвідки проти США.

"Зовнішні розвідки Китаю і Росії є одними з найбільш агресивних в зборі (розвідданих) по чутливих цілях, що охороняються, в США", - заявив Макконнелл на слуханнях в сенатському комітеті з розвідки.

"Російська рішучість продовжуватиме вкидати елементи суперництва і антагонізму у взаємодії США з Москвою, особливо в наших діях на території колишнього Радянського Союзу, і знижуватиме нашу здатність співробітничати з Росією по питаннях, що стосуються контртероризму, нерозповсюдження ЗМЗ, енергетики і просування демократії на Ближньому Сході", - повідомив Макконнелл.

"Як демонструє вбивство Литвіненка, стійке накопичення проблем і подразників загрожує нанести шкоди відносинам Росії із Заходом в ширшому плані", - стверджує глава національної розвідки США.

Володимир Путін прислухається до рад тих фігур в його оточенні, які є дуже консервативними і підозріло відносяться до Сполучених Штатів, наголошує директор національної розвідки США Майкл Макконнелл.

"Я спробував трохи краще зрозуміти поради, що поступають до Путіна, і поки зумів встановити, що ті, до кого він прислухається, є украй консервативними, дуже підозрілими по відношенню до США і інтерпретують речі через призму, яка виставляє Росію приниженою або стримуваною просування США", - заявив Макконнелл на слуханнях, де обговорювалися головні погрози національній безпеці США і американським інтересам в світі.

"Я бачу, що вони (люди в оточенні Путіна) невірно інтерпретують побачене через цю призму", - сказав глава розвідки.

На прохання заступника голови комітету з озброєних сил, сенатора-республіканця Джона Уорнера прокоментувати недавній виступ Путіна на конференції в Мюнхені, яке сенатор порівняв з відомим виступом Микити Хрущева в ООН, глава американської розвідки повідомив, що для спецслужб США промова Путіна стала сюрпризом.

"Чесно кажучи, ті з нас, хто спостерігав за старим Радянським Союзом і зараз спостерігають на сьогоднішньою Росією, були здивовані, але коли ми уважно подивилися на промову, в ній не було нічого значно нового - просто все це було вперше зібрано воєдино таким чином і заявлено таким чином... Ми повинні визнати, що були здивовані", - заявив Макконнелл.

На питання, чим він може пояснити такий виступ російського лідера, Макконнелл сказав: "Одним з напрямів наший думці було те, що Путін виїжджав звідти (з Мюнхена) в поїздку на Ближній Схід, щоб зробити візит в місця, де, до цих пір ніколи не бував і, можливо, він таким чином настроював себе на цей конкретний візит".

Він також відзначив, що в США звернули увагу на те, що потім відбулося деяке пом'якшення російської позиції.

"Я відмітив, що після тієї мови ряд публічних заяв в Росії дещо позадкували", - сказав Макконелл.

На прохання сенатора Уорнера він також дав оцінку ситуації з демократією в Росії.

"Марш до демократії в Росії зробив крок назад", - підкреслив Макконнелл, повідомивши, що, за даними американських спецслужб, зараз в РФ "більше можливостей для контролю над населенням, партіями і так далі".

Підготовлено за матеріалами інформагенцій

Від “Аратти”: було б вельми цікаво взнати, як сьогодні СБУ оцінює зовнішні загрози суверенітету і територіальній цілісності України з боку іноземних спецслужб. Зокрема, ФСБ та ГРУ МО Росії, які майже легально діють на півдні й сході України та АР Крим.

Чи ніяких загроз не існує? Окрім, відсутності глави спецслужби та спроб політиканів напхати туди своїх “пацанов”, які нещодавно оволодівали “технікою аргументації” паяльниками та прасками?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.