Аратта - На головну

5 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісар вважає, що вживати слово “амністія” щодо затриманих активістів неправильно

Світ навколо нас 5935 переглядів

Опубліковано - 11.02.2014 15:43 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісар вважає, що вживати слово “амністія” щодо затриманих активістів неправильно
Єврокомісар вважає, що вживати слово “амністія” щодо затриманих активістів неправильно
Комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжніекс вважає, що в Україні неправильно використовувати слово “амністія” щодо учасників акцій масових протестів.

Про це він сказав на прес-конференції в Києві в понеділок.

"Це слово часто використовується в Україні і це проблема. Амністія застосовується до людей, участь яких у тих чи інших злочинах доведена. В Україні було затримано дуже багато людей, які навіть були просто випадковими перехожими", - заявив Муйжніекс.

Європейський омбудсмен вказав, що часто суди ухвалювали рішення про запобіжний захід, у тому числі у вигляді арештів, демонстрантів, без належної аргументації.

Муйжніекс також зазначив необхідність ліквідації прогалин у законодавстві в сфері свободи мирних зібрань.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.