Аратта - На головну

18 липня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардеп Кличко каже, що конкретну дату виборів Президента визначить парламент

Влада 5708 переглядів

Опубліковано - 21.02.2014 18:13 | Всі новини | Версія для друку

Нардеп Кличко каже, що конкретну дату виборів Президента визначить парламент
Нардеп Кличко каже, що конкретну дату виборів Президента визначить парламент
Лідер опозиційної партії УДАР Віталій Кличко заявляє, що угода про врегулювання кризи в Україні передбачає, що остаточну дату дострокових виборів Президента буде призначати Верховна Рада.

Про це він сказав після підписання угоди.

"Вони (вибори президента - ред.) можуть бути з вересня по грудень. Це буде вирішено парламентом", - цитує Кличка інформагентство УНН.

Він зазначив, що проведення дострокових парламентських виборів в угоді не передбачено.

У п’ятницю в Адміністрації Президента України підписано угоду з врегулювання кризи в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.