Аратта - На головну

26 червня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євросоюз прискорить лібералізацію візового режиму для українців

Світ навколо нас 4962 перегляди

Опубліковано - 26.03.2014 16:58 | Всі новини | Версія для друку

Євросоюз прискорить лібералізацію візового режиму для українців
Євросоюз прискорить лібералізацію візового режиму для українців
Євросоюз прискорить введення спрощеного візового режиму для українців.

Про це 26 березня заявив єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле на розширеному засіданні уряду України за участю європейських політиків.

"З нашого боку ми будемо прискорювати лібералізацію віз для українців", - заявив Фюле.

За його словами, європейські чиновники розуміють, що ці зусилля можна реалізувати лише за активної участі української сторони.

Єврокомісар також повідомив, що у важкі часи для країни потрібно терміново приймати важливі рішення.

"І ми побачили, як рішення і законопроекти в надзвичайно короткі терміни вирішують питання лібералізації візового режиму. Сподіваюся , що ми скоро перейдемо з першого на другий етап цього процесу", - сказав Фюле.

Як повідомлялося раніше, однією з вимог ЄС для спрощення візового режиму є видача українцям біометричних паспортів. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сьогодні пообіцяв почати видачу біометричних паспортів до кінця року.

Нагадаємо, спочатку виготовленням біометричних документів повинен був займатися концерн ЄДАПС, однак у червні 2013-го Кабмін анулював результати відповідного конкурсу. Було вирішено, що документи повинні виготовлятися тільки на держпідприємствах, зокрема на поліграфкомбінаті "Україна".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.