Аратта - На головну

14 січня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Харкові звільнили від сепаратистів ОДА і телевежу

Захист держави Регіон: Харківська область 11809 переглядів

Опубліковано - 8.04.2014 11:18 | Всі новини | Версія для друку

У Харкові звільнили від сепаратистів ОДА і телевежу
У Харкові звільнили від сепаратистів ОДА і телевежу
Спецпідрозділ “Ягуар” звільнив Харківську обласну державну адміністрацію від сепаратистів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький з посиланням на слова міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Говорив з Аваковим. У Харкові пройшла антитерористична операція. Затримали 70 порушників. Вони вже у київських та полтавських СІЗО. Діє "Ягуар" з центральної України. Діє професійно - без пострілів і жертв. Готові діяти скрізь на сході, нейтралізуючи злочинців", - написав він.

Харківська регіональна передавальна телевежа, яку вчора намагалися захопити проросійські налаштовані активісти, знаходиться під контролем міліції.

Про це повідомили у Відділі зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області.

«7 квітня невідомі особи прийшли з намірами в ультимативній формі звернутися до її керівництва, щоб відновити мовлення російських телеканалів. Завдяки своєчасному втручанню в дану ситуацію працівників міліції конфлікт вдалося швидко локалізувати», - йдеться в повідомленні.

Інформація про цю подію надійшла до чергової частини Дзержинського райвідділу міліції вчора, 7 квітня, близько 22.00. За вказаною адресою негайно вирушило керівництво райвідділу та слідчо-оперативна група.

«Правоохоронці поспілкувалися з активістами та довели їм, що свою громадянську позицію необхідно проявляти виключно в правовому полі. Під час переговорів було досягнуто позитивний результат. Громадяни погодилися оформити свої вимоги у письмовій формі та надати керівництву передавальної телевежі для прийняття відповідного рішення», - зазначили в міліції.

Наразі працівники міліції забезпечують охорону громадського порядку як на території телевежі, так і навколо неї.

Як повідомлялося раніше, вчора, 7 квітня, ввечері проросійськи налаштовані молодики захопили студію місцевого телеканалу АТН. Вони мали намір вийти у прямий ефір та звернутися до громадян.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.