Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СБУ встановила, що до вбивства горлівського депутата причетні російські диверсанти

Національне питання Регіон: Донецька область 6802 перегляди

Опубліковано - 23.04.2014 15:06 | Всі новини | Версія для друку

СБУ встановила, що до вбивства горлівського депутата причетні російські диверсанти
СБУ встановила, що до вбивства горлівського депутата причетні російські диверсанти
СБУ встановила причетних до вбивства депутата Горлівської міськради від партії “Батьківщина” Володимира Рибака.

Про це на брифінгу в Антитерористичному центрі при СБУ повідомила представник прес-центру СБУ Катерина Косарєва.

Так, за словами Косарєвої, до вбивства причетні двоє громадян Росії - підполковник Ігор Безлер (позивний - Біс), який проходив службу в ГРУ Генштабу Збройних сил Росії, і його направили в Україну, і Ігор Стрєлков (позивний - Стрілець). Обидва оголошені в розшук.

Нагадаємо, раніше СБУ повідомляла, що в квітні 2014 року Безлер за завданням російської військової розвідки у складі диверсійної групи брав участь у захопленні будівлі УСБУ в Донецькій області, а пізніше в захопленні райвідділу МВС України в місті Горлівка.

17 квітня повідомлялося, що в Горлівці Донецької області викрали депутата міськради Володимира Рибака.

За даними міліції, встановлено, що 17 квітня Рибак брав активну участь у мітингу "За єдину Україну" перед будівлею Горлівської міської ради. Після закінчення мітингу депутат вирушив у будівлю міської ради для зустрічі з мером міста. Увійти в будівлю йому перешкодили прихильники так званої Донецької республіки, з якими "у нього виникла словесна перепалка".

Під час розшукових заходів в мережі інтернет було виявлено відеозапис подій, які мали місце 17 квітня 2014 року перед будівлею Горлівської міської ради до моменту його викрадення. Цей відеозапис підтверджує свідчення свідка, повідомили в МВС.

"19 квітня 2014 року тіла двох чоловіків зі слідами тортур знайдені в Слов’янському районі. Одним із двох загиблих виявився депутат Горлівської міськради від партії "Батьківщина" Володимир Рибак. За наявними у слідства даними, до тортур і вбивства цих людей причетні представники угрупування сепаратистів, що захопило будівлю СБУ в місті Слов’янську", - резюмували правоохоронці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.