Аратта - На головну

3 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Під “Ваньку-дурника”. Замість відведення військ, МО РФ стурбувалося українською обороною

Імперія «Совок» 5861 перегляд

Опубліковано - 8.05.2014 16:11 | Всі новини | Версія для друку

Під “Ваньку-дурника”. Замість відведення військ, МО РФ стурбувалося українською обороною
Під “Ваньку-дурника”. Замість відведення військ, МО РФ стурбувалося українською обороною
У Міноборони РФ заявили, що Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угрупування військ.

Про це заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов заявив у четвер, 8 травня.

"Продовжується зосередження українських збройних сил на російсько-українському кордоні. У прикордонні розгорнуто 15-тисячне угрупування українських військ. Відновлено призов у збройні сили", - сказав Антонов.

Він також заявив, що НАТО здійснює нарощування свого угрупування у Східній Європі. "В умовах кризи в Україні, такі дії, щонайменше, не сприяють деескалації напруженості на Україні", - цитує його "РИА Новости".

Нагадаємо, напередодні президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія відвела свої війська від кордону з Україною до місця "регулярних навчань".

У той же час офіційні представники НАТО та США заявляють, що у них "немає жодних ознак того, що позиції російських військ уздовж кордонів з Україною змінилися". Держприкордонслужба України також не підтверджує слова російського президента.

Міноборони РФ у відповідь заявляє, що НАТО і Пентагон "цинічно вводять в оману світову громадськість своєю "пропагандою" щодо реального стану справ на російсько-українському кордоні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.