Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США схвалюють залучення Кучми до мирного процесу на сході України

Світ навколо нас 3935 переглядів

Опубліковано - 24.06.2014 12:31 | Всі новини | Версія для друку

США схвалюють залучення Кучми до мирного процесу на сході України
США схвалюють залучення Кучми до мирного процесу на сході України
Віце-президент США Джозеф Байден позитивно оцінив залучення до переговорів з імплементації мирного плану на сході України другого президента України Леоніда Кучми.

Про це він сказав у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком пізно ввечері 23 червня, інформує прес-служба глави української держави. Байден назвав дії української влади правильними та високопрофесійними.

Порошенко заявив, що припинення вогню з боку бойовиків має супроводжуватися звільненням заручників та перекриттям кордону для зупинення проникнення найманців, зброї та наркотиків з російської сторони. Порошенко констатував, що зараз Росія має продемонструвати реальні кроки назустріч.

Президент України наголосив: якщо мирний план не виконуватиметься, то США і ЄС мають докласти рішучих зусиль на підтримку України, зокрема рішенням Європейської ради 27 червня.

Порошенко має намір особисто представити лідерам Євросоюзу інформацію про перші результати реалізації мирного плану напередодні засідання Європейської ради 27 червня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.