Аратта - На головну

18 липня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі скаржаться, що Київ не порадився з Москвою щодо асоціації з ЄС

Імперія «Совок» 4832 перегляди

Опубліковано - 27.06.2014 17:30 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі скаржаться, що Київ не порадився з Москвою щодо асоціації з ЄС
У Кремлі скаржаться, що Київ не порадився з Москвою щодо асоціації з ЄС
Переговорів між Києвом і Москвою про наслідки підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом не було.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

"На експертному рівні деякі контакти були позначені, але в даному випадку можна висловити співчуття, що саме йдеться про контакти, а не про переговори. Це будуть контакти постфактум", – зазначив Пєсков.

"Переговори могли б дійсно стати змістовними й конструктивними, якби заздалегідь проговорювалися всі можливі наслідки такого документа, але вже після того, як це зроблено, подивимося, що з цього вийде", – запевняє прес-секретар.

При цьому він наголосив, що підписання Україною, Грузією і Молдовою угод про асоціацію з ЄС – суверенне право цих держав, але Росія застосує захисні заходи у разі негативного впливу цих документів на ринок РФ при їх реалізації.

"Президент уже оголошував неодноразово, що все залежатиме від набуття чинності документів, їх ратифікації та реалізації. Справа не в документах, а в можливості впливу на наші ринки, і в разі впливу негативного будуть вжиті заходи", – заявив Пєсков.

Він зазначив, що ця угода не поширюється на анексований Росією Крим.

"На суб’єкт Російської Федерації документи, підписані Україною з Європейським Союзом, поширюватися не можуть", – запевнив прес-секретар.

Нагадаємо, 27 червня під час самміту в Брюсселі Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.