Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному

Світ навколо нас 4035 переглядів

Опубліковано - 2.07.2014 21:16 | Всі новини | Версія для друку

Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному
Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному
Канцлерка ФРН Меркель піддала критиці Росію за брак достатньої підтримки мирного плану, запропонованого Президентом України.

Виступаючи в Берліні після зустрічі з генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Рассмусеном, канцлерка Німеччини Анґела Меркель дала зрозуміти, що питання економічних санкцій проти Росії не знято з порядку денного. Вона нагадала, що проти Росії вже запроваджені санкції другого рівня і в разі відсутності поступу не можна виключати їхнього посилення, повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Меркель висловила жаль, що під час десятиденного одностороннього припинення вогню, оголошеного українською стороною, сепаратисти так і не прийняли запропоноване їм перемир’я. Водночас, як повідомляє інформаційне агентство dpa, попри поновлення бойових дій у східних регіонах України, німецька канцлерка й надалі робить ставку на політичне розв´язання конфлікту. "Ми не припинятимемо шукати дипломатичні шляхи, - заявила вона. - Хоча мети, якої ми хотіли б досягти, ще не досягнуто".

Нині в Берліні на запрошення глави німецького зовнішньополітичного відомства Франка-Вальтера Штайнмаєра зустрічаються міністри закордонних справ Франції, Росії та України - Лорен Фабіус, Сергій Лавров та Павло Клімкін. Під час чотирьохстронніх переговорів ідеться про врегулювання ситуації в Україні. За інформацією Reuters, Росія привітала посередницькі зусилля Німеччини. Один із французьких дипломатів, однак, застеріг від занадто великих очікувань стосовно швидкого прориву.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.