Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія, засунувши руку в чужу кишеню, репетує на весь світ “Тримайте злодія!”

Світ навколо нас 4284 перегляди

Опубліковано - 6.08.2014 04:59 | Всі новини | Версія для друку

Росія, засунувши руку в чужу кишеню, репетує на весь світ “Тримайте злодія!”
Росія, засунувши руку в чужу кишеню, репетує на весь світ “Тримайте злодія!”
Рада безпеки ООН, на своєму засіданні, яке було ініційоване Росією, підтримала Україну і вказала на РФ як на джерело воєнної кризи.

В.о. постійного представника України в ООН Олександр Павличенко на скликаному на вимогу Росії засіданні Ради Безпеки ООН заявив, що Україна повністю виконує соціальні зобов’язання перед жителями Донецької та Луганської областей, в країні немає гуманітарної кризи, уряд в змозі впоратися з ситуацією і робить це.

Як повідомляє «Укрінформ», на засіданні Радбезу постійний представник РФ Віталій Чуркін закликав "вжити термінові спільні заходи з надання гуманітарного сприяння населенню сходу України" і наполягав на тому, щоб направити на схід України російську гуманітарну допомогу в супроводі представників Червоного Хреста.

Проте представник України вказав, що "реальна причина кризи - діяльність незаконних збройних формувань, які підтримує Росія".

Олександр Павличенко повідомив світовій спільноті про ситуацію, про те, що Росія продовжує обстрілювати позиції українських військових і нарощує свої військові угруповання на кордоні.

"Ми пропонуємо Росії припинити направляти найманців і зброю, розпалювати нестабільність", - сказав він.

Пропозиції РФ не підтримав ніхто з членів Ради Безпеки.

Лише представник КНР не вказав на необхідність роззброїти підтримувані Росією незаконні збройні формування, обмежившись заявами про необхідність "виявляти спокій і стриманість, йти на компроміс".

При цьому багато учасників засідання прямо вказали на дії Росії, як джерело самої проблеми.

"Парадоксально, що Росія скликає обговорення гуманітарної кризи, яку вона ж і створила, - заявив представник Великобританії. - Саме дії сепаратистів призводять до погіршення ситуації в Луганську та Донецьку. Туди, де немає сепаратистів, люди повертаються".

Росія могла б закінчити це все, припинивши свій потік зброї, зауважив представник США.

"Росія з самого початку підтримувала незаконну війну. Українські сили роблять все можливе для звільнення країни від незаконних збройних формувань", - сказав представник Литви.

Учасники засідання також висловили занепокоєння цілеспрямованим руйнуванням інфраструктури бойовиками, викраденнями і вбивствами людей на контрольованій ними території.

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація скликала засідання Ради безпеки ООН "у зв’язку з гуманітарною ситуацією в Україні".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.