Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


РНБО оприлюднила чергові докази російської агресії проти України

Національне питання 8441 перегляд

Опубліковано - 18.08.2014 15:15 | Всі новини | Версія для друку

РНБО оприлюднила чергові докази російської агресії проти України
РНБО оприлюднила чергові докази російської агресії проти України
Речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко продемонстрував журналістам відео, зняте в районі міста Сніжне.

Рада національної безпеки і оборони України оприлюднила чергові докази російської агресії проти України.

Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

Він продемонстрував журналістам відео, зняте в районі міста Сніжне.

«На ньому видно військових кавказької зовнішності навколо броньованої техніки. Одна з машин – це модифікований БТР 80А російського виробництва. Машина має характерну особливість – гармату 2А72 Тульського заводу, яка знаходиться лише на озброєнні Збройних сил Росії», - зазначив Лисенко.

Терористи повторюють фрази «это война», «аллах акбар» та «іншалла». На одному з відео також чітко видно автомобіль ЗАЗ Деу з номерними знаками Луганської області ВВ 3624 СО.




Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.