Аратта - На головну

26 червня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Австралія може надати Україні нелетальну зброю

Світ навколо нас 4677 переглядів

Опубліковано - 3.09.2014 14:44 | Всі новини | Версія для друку

Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт
Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт
Влада Австралії розглядає можливість відправлення в Україну нелетальної зброї та обмундирування, заявив прем’єр-міністр країни Тоні Ебботт у середу.

Виступаючи в парламенті, він зазначив, що уряд також вивчає можливість відправлення гуманітарної допомоги в Україну в короткий термін.

Крім того, за словами Ебботта, Австралія відкриє посольство в Києві, щоб допомогти австралійським спеціалістам, які перебувають в Україні, у розслідуванні обставин аварії малайзійського літака.

Ебботт також підтвердив призупинення експорту урану до Росії у зв’язку з ситуацією в Україні.

«Ніякого продажу австралійського урану в Росію не буде до подальшого повідомлення. Австралія не має наміру продавати уран країні, яка порушує міжнародні закони, як це робить нині Росія», – наголоси він.

На саміті ЄС минулими вихідними Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна розраховує на міжнародну допомогу у вигляді нелетальної зброї та техніки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.