Аратта - На головну

24 квітня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські бойовики змінюють тактику

Захист держави 4728 переглядів

Опубліковано - 15.12.2014 14:13 | Всі новини | Версія для друку

Російські бойовики змінюють тактику
Російські бойовики змінюють тактику
Бойовики та російські найманці змінюють тактику - переходять від відкритого протистояння до диверсійно-розвідувальних операцій.

Про це на брифінгу сказав екс-голова Служби зовнішьої розвідки Микола Маломуж.

«Ситуація на сході не покращилася суттєво. Російська Федерація та екстремістські сили змінюють тактику. Замість масштабних військових операцій проводяться диверсійні, розвідувальні", - сказав він.

Зокрема, саме з цим колишній голова розвідки пов’язує заборону роботи трьох аеропортів у центрі та на сході України.

"Уже зараз є реальні загрози повітряному простору: є оперативні данні про те, що представники «ЛНР», «ДНР» при сприянні спецслужб РФ намагаються провести ряд заходів, пов’язаних з польотами літаків у зоні Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Виходячи з цього, вжито відповідні заходи безпеки", - сказав Маломуж.

Державіаслужба повністю заборонила польоти в аеропорти Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя 13 грудня з міркувань безпеки. Заборона подовжена до ранку 16 грудня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.