Аратта - На головну

4 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тероризм і агресія Росії - головні загрози безпеці Європи

Світ навколо нас 4594 перегляди

Опубліковано - 20.01.2015 15:06 | Всі новини | Версія для друку

Тероризм і агресія Росії - головні загрози безпеці Європи
Тероризм і агресія Росії - головні загрози безпеці Європи
Тероризм і агресія Росії є двома “дуже яскраво вираженими” загрозами безпеці Європи, заявив глава Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі.

Під час зустрічі з начальником Генерального штабу оборони Італії адміралом Луїджі Бінеллі Мантеллі і міністром оборони країни Робертою Пінотті в Римі, 19 січня, Демпсі підкреслив, що загроза ісламського тероризму навряд чи зменшитися найближчим часом. "Я думаю, що вона буде актуальною ще найближчі 30 років", - цитує його прес-служба військового відомства.

Вперше за "довгий час" США і їх союзники зіткнулися з явними загрозами - агресією Росії і небезпекою нападів терористів-екстремістів, зазначив американський генерал.

"Враховуючи розташування Італії, вона стикається з тим, що їй доведеться відповідати на обидві загрози, як і нам; я думаю, що це зближує нас", - сказав Демпсі військовому керівництву Італії.

Обидві сторони відзначили, що особливої уваги заслуговує ситуація на південному фланзі. У Пентагоні нагадують, що за минулий рік до берегів Італії прибутку 170 тис. біженців.

Це вже не перша подібна заява Пентагону. У жовтні минуло року заступник глави відомства Роберт Уорк заявив, що Сполученим Штатам та їх союзникам слід бути готовим до відповіді військовими засобами на дії Росії і Китаю.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.