Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Росії офіційно визнано, що пріоритет законодавців не права людини, а консервація режиму

Імперія «Совок» 5528 переглядів

Опубліковано - 3.03.2015 13:49 | Всі новини | Версія для друку

В Росії офіційно визнано, що пріоритет законодавців не права людини, а консервація режиму
В Росії офіційно визнано, що пріоритет законодавців не права людини, а консервація режиму
Права людини не є пріоритетними цінностями в Росії, визнав глава комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Алєксєй Пушков.

Набагато важливіше, за його словами, на державному рівні просувати цінності недопущення революційної зміни влади.

Про це Пушков розповів в інтерв’ю російській газеті "Известия", додавши, що готовий піднімати питання про створення єдиної ціннісної системи в рамках БРІКС, заснованої на протидії революцій і суверенітеті.

При цьому, Пушков впевнений, що всі країни БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР) мають ці спільні цінності з Росією.

"Країни БРІКС теж мають свою систему цінностей, і вони відрізняються від євроатлантичних. Це, скажімо, недопущення "помаранчевих революцій", тобто зміни урядів і влади в інших країнах через зовнішній вплив. Чим це не цінність?", - сказав Пушков.

ПАБРІКС на противагу ПАРЄ

Більш того, він виступає за створення парламентської асамблеї БРІКС в противагу парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Депутат з РФ упевнений, що асамблеї БРІКС, на відміну від ПАРЄ, не варто працювати над забезпеченням "прав людини", так як "євроатлантичні підходи" чужі Росії.

"Парламентський форум БРІКС, навпаки, може серйозно обговорювати такі питання (як протидія революцій), як і просувати такі цінності, як суверенітет і самостійність держав. Ми могли б також обговорювати регіональні конфлікти - як ставитися до України, як ставитися до Сирії, що робити з ІДІЛ, як реформувати МВФ та інші міжнародні інститути", - описав своє бачення Пушков.

Пушков також зазначив, що Росія не буде повертатися до роботи в ПАРЄ до кінця поточного року, і гарантовано відхилить всі пропозиції Ради Європи про свою участь у квітневій сесії асамблеї.

У цьому ж інтерв’ю Пушков розповів, які він бачить "три сценарії дестабілізації" Росії.

"Був сценарій російського майдану, невеликою альтернативою якого стала Болотна площа. Нам вдалося утримати політичну ситуацію під контролем. Але зараз в Росії зріють інші сценарії і ми повинні бути до них готові", - заявив Пушков.

На думку Пушкова, в Росії немає масового руху, який міг би принести великі неприємності російській владі, але є побоювання того, що "змови" можуть готуватися поза межами Росії.

"Зараз зріє другий сценарій дестабілізації політичної ситуації. Це опозиція в особі Михайла Ходорковського, Гаррі Каспарова та Михайла Касьянова", - додав Пушков.

Всі опозиціонери, на думку Пушкова, "готуються" на гроші США та їх фахівцями, метою яких є повалення влади Володимира Путіна.

"Третій сценарій - це економічна дестабілізація для створення в масах протестних виступів. Ми працюємо над тим, щоб жоден з цих сценаріїв в Росії не втілився", - резюмував Пушков.

На виступах в ПАРЄ Пушков неодноразово розповідав про те, як Київ та Вашингтон згуртувалися для "злочинних дій проти мешканців України".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.