Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель переконала Обаму поки що не постачати зброю Києву

Світ навколо нас 5120 переглядів

Опубліковано - 10.03.2015 14:43 | Всі новини | Версія для друку

Меркель переконала Обаму поки що не постачати зброю Києву
Меркель переконала Обаму поки що не постачати зброю Києву
За словами посла ФРН у США, рішення ухвалили після зустрічі Обами з Меркель. Лідери погодились “дати певний час дипломатичним та політичним зусиллям” з подолання конфлікту.

Президент США Барак Обама ще місяць тому вирішив не постачати Україні летальну зброю. Про це у понеділок, 9 березня, заявив посол ФРН у США Петер Віттіґ. В інтерв’ю для агентства AP дипломат пояснив, що це рішення ухвалили після зустрічі Обами з федеральною канцлеркою Німеччини Анґелою Меркель.

За словами Віттіґа, Обама погодився з очільницею німецького уряду у тому, що важливо "дати певний час дипломатичним та політичним зусиллям" з урегулювання конфлікту, які тривають. Агентство нагадує, що конгресмени обох партій чинять серйозний тиск на адміністрацію президента з пропозиціями не зволікати з поставками оборонних озброєнь в Україну. Вони мотивують це тим, що проросійські сепаратисти після мінських угод, які місяць тому призвели до хиткого перемир’я у регіоні, закріпилися на захоплених територіях, розширивши їх. А в багатьох урядах європейських країн, навпаки, вважають, що поставки озброєнь лише піділлють олії в вогонь ескалації конфлікту. "Я гадаю, ми маємо ретельно зважити, чи не стане це додатковим елементом, який може використати російське керівництво як привід, і який стане спусковим механізмом для зворотної реакції", - вважає Віттіґ.

Білий дім поки ніяк не коментує слова німецького дипломата. Після зустрічі з Анґелою Меркель Барак Обама заявив, що "можливості поставки летальних оборонних озброєнь є одним з тих варіантів, які розглядаються", але додав, що "рішення ще не ухвалили".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.