Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС блокує енергетичну угоду між Угорщиною та Росією

Світ навколо нас 4809 переглядів

Опубліковано - 13.03.2015 14:44 | Всі новини | Версія для друку

ЄС блокує енергетичну угоду між Угорщиною та Росією
ЄС блокує енергетичну угоду між Угорщиною та Росією
Європейський союз підтримав рішення Євроатому щодо блокування енергетичної угоди між Угорщиною та Росією про добудову АЕС в угорському місті Пакш.

Про це повідомили західні ЗМІ з посиланням на джерела в дипломатичних колах ЄС.

Згідно з повідомленням, рішення прийняли на зустрічі в Брюсселі ще минулого тижня. Занепокоєння ЄС викликав той факт, що більшу частину контрактів щодо добудови АЕС отримав Росатом — без жодного публічного тендеру.

Угорщина наполягає, щоб Євроатом - Європейське співтовариство з атомної енергетики — змінило своє рішення.

Блокування угоди призупинить плани Угорщини щодо імпорту палива виключно з Росії. Тепер країні доведеться домовлятися про нові контракти або подавати судовий позов проти комісії. Разом з тим експерти зазначають, що росіяни навряд чи погодяться на зміну умов контрактів.

Разом з тим речник угорського уряду Золтан Ковач заперечив те, що ЄС має претензії до угоди щодо Пакшу. Крім того, речник російського Росатому, виступивши із офіційною заявою, запевнив, що угода про добудову АЕС була узгоджена між Єврокомісією та Будапештом.

Єврокомісія та Євроатом наразі ситуацію не коментували.

Нагадаємо, угорська опозиція назвала угоду щодо добудови атомної електростанції у Пакші «найбільшою корупційною справою в історії країни».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.