Аратта - На головну

20 червня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Депутатам Держдуми пропонують ввести на Донбас окупантів під легендою «миротворців»

Імперія «Совок» 6248 переглядів

Опубліковано - 10.04.2015 19:08 | Всі новини | Версія для друку

Депутатам Держдуми пропонують ввести на Донбас окупантів під легендою «миротворців»
Депутатам Держдуми пропонують ввести на Донбас окупантів під легендою «миротворців»
Депутат від ЛДПР Роман Худяков запропонував Держдумі РФ прийняти звернення до міністра оборони РФ Сєргєя Шойгу з проханням ввести російських миротворців в Донбас, щоб вони нібито стежили за дотриманням режиму припинення вогню.

"ДНР і ЛНР вже просили Росію про допомогу. Пропоную Держдумі звернутися до міністра оборони розглянути можливість запровадження на Донбас російських миротворців для того, щоб стежити за дотриманням режиму припинення вогню і охолодити, звичайно, запал Києва. Ми повинні захищати наш братній народ і, найголовніше, свої кордони", - сказав він у п’ятницю.

Зараз пленарний тиждень у російському парламенті закінчилася, наступна розпочнеться через два тижні і тільки тоді депутат зможе офіційно висунути цю пропозицію на розгляд.

Прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков на прохання журналістів прокоментувати цю заяву сказав, що про такі плани йому нічого не відомо. Цю заяву прокоментували вже і в Києві. "Цей демарш російського депутата можна вважати не більш ніж незрозумілим кроком, спрямованим на підняття свого піар рівня, щоб засвітитися в пресі", - заявив у п’ятницю спікер АТО Андрій Лисенко.

Міністр закордонних дїв Росії Сєргєй Лавров 6 квітня заявив, що РФ не проти вислухати пропозицію України щодо можливого введення в Донбас іноземного миротворчого контингенту, але не буде обговорювати це питання без участі представників так званих "ДНР" і "ЛНР". Українська сторона категорично проти присутності російських миротворців в Донбасі, підозрюючи, що "миротворчий" привід може бути лише ширмою для повномасштабного вторгнення. "Росія, як країна-агресор, не може і не буде брати участь у миротворчій операції в Україні", - заявив раніше президент України Петро Порошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.