Аратта - На головну

15 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС повинен рішучіше допомагати Україні і готуватись до зриву мінських угод

Світ навколо нас 4546 переглядів

Опубліковано - 28.04.2015 20:11 | Всі новини | Версія для друку

ЄС повинен рішучіше допомагати Україні і готуватись до зриву мінських угод
ЄС повинен рішучіше допомагати Україні і готуватись до зриву мінських угод
Доводиться визнати, що російський тиран Владімір Путін має значну перевагу в конфлікті. Він розпалює війну або погоджується на перемир’я на власний розсуд. Він робить все, щоб лише Москва залишила за собою право вето в Україні.

Путін хоче мати вплив на зовнішню і оборонну політику Києва і поки що ніщо йому не перешкоджає йти до своєї мети.

Про це на сторінках Die Welt пише Крістоф Шильц, який зауважує, що дружні відносини між ЄС і Україною наразі стали дещо прохолоднішими.

Захід вважає, що Україна недостатньої швидко проводить реформи. А Україна вимагає від Європи оборонне озброєння для самозахисту від агресії Росії, безвізовий режим і введення миротворців, "які б могли зробити для встановлення миру значно більше, ніж обмежена в діях місія ОБСЄ".

Оглядач вважає, що всі ці вимоги Києва цілком виправдані. Але навряд чи ЄС задовольнить їх найближчим часом. Автор додає, що Німеччина грає ключову роль в зовнішній політиці ЄС. Тому саме Берлін повинен наважитися більше допомагати Україні, ніж він робив це до цього часу.

"Більше немає ніякої користі від того, щоб триматися за мінські домовленості, як за святиню, оскільки ситуація, нажаль, свідчить про те, що домовленості за крок від зриву і не принесуть Україні стабільного миру", - йдеться в статті.

Німецький оглядач радить ЄС готуватися до моменту, коли про мінські домовленості можна буде забути і потрібно буде допомогти Україні зміцнитися.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.