Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кремль обіцяє «заходи у відповідь» в разі розміщення ПРО в Україні

Імперія «Совок» 4913 переглядів

Опубліковано - 20.05.2015 19:38 | Всі новини | Версія для друку

Кремль обіцяє «заходи у відповідь» в разі розміщення ПРО в Україні
Кремль обіцяє «заходи у відповідь» в разі розміщення ПРО в Україні
У Кремлі заявляють, що будуть вдаватися до «заходів у відповідь» у разі, якщо Україна розмістить на своїй території елементи системи протиракетної оборони.

«Якщо мається на увазі, що Україна планує розмістити на своїй території елементи американської системи протиракетної оборони, то, звичайно, це можна сприймати тільки негативно. Бо це становитиме загрозу для Російської Федерації», – сказав речник президента Росії Дмітрій Пєсков.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не виключив, що Україна розпочне консультації щодо розміщення компонентів системи протиракетної оборони на своїй території. В інтерв’ю «Укрінформу» Турчинов пояснив це необхідністю протидіяти можливій ядерній загрозі з боку Росії.

За словами Турчинова, Росія продовжує розгортати на території окупованого Криму додаткові наступальні системи озброєнь і веде активну роботу з розміщення на півострові ядерної зброї і засобів доставки ядерних зарядів.

Раніше влада Росії заявляла, що Москва має право розміщувати ядерну зброю в Криму, бо це тепер «частина Росії».

Москва анексувала український Крим у березні минулого року.

Росія є одним із підписантів 5 грудня 1994 року Будапештського меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Договір також підписали Велика Британія і США.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.