Аратта - На головну

15 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія не піде в наступ проти України і хоче вийти з війни?

Світ навколо нас 5706 переглядів

Опубліковано - 25.05.2015 16:14 | Всі новини | Версія для друку

Росія не піде в наступ проти України і хоче вийти з війни?
Росія не піде в наступ проти України і хоче вийти з війни?
Росія не планує нового наступу проти України в Донбасі. Натомість Кремль намагається знайти вихід, щоб вийти зі збройного конфлікту.

Про це на сторінках журналу Der Spiegel пише московський кореспондент Крістіан Ніф.

Він звертає увагу на те, що президент України Петро Порошенко останнім часом говорить про підготовку атаки Росії після того, як українські солдати захопили двох співробітників російських спецслужб. Але, на думку оглядача, це не новина і не привід для розмов про російський наступ. "Давно відомо, що російська влада відправляє в Україну солдатів, а потім бреше, що їх там немає", - йдеться в статті.

Натомість Ніф звертає увагу на зміни у дипломатичній риториці Москви. Голова МЗС Росії Сєргєй Лавров заявляв, що самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" повинні лишитися в складі України. Також російський дипломат говорив про повагу до Порошенка, з яким Москва може вести справи. Таким чином, Росія, схоже, "попрощалася з проектом "Новоросія", оскільки саме він нашкодив російській економіці і привів її до занепаду. "Навіщо Кремлю "вкладати" в Україну ще більше грошей і крові? Вона і так опинилася на межі банкрутства з 40-мільярдним зовнішнім боргом. Тож небезпечного дива вона не покаже" - пише німецький оглядач.

Натомість, вийшовши з конфлікту в Україні, Росія зможе відновити діалог з США, який намагається підтримувати його через війну в Сирії і проблемну ядерну програму в Ірану. Тож не виключено, що Вашингтон і Москва досягли компромісу щодо Сходу України. Але про Крим дипломати обох країн не говорили.

Заступник командувача АТО Сергій Галушко в ефірі 112 Україна заявив, що проросійські бойовики не мають засобів для повномасштабного наступу. Крім цього, Росія утримує вздовж українського кордону угруповання, що складається з 45 батальонно-тактичних і 16 ротні тактичних груп. "Ми їх оцінюємо в 8 860 тис. чоловік, чотири комплекси "Точка-У", 190 танків, 500 бойових машин", - уточнив він.

Однак президент України Петро Порошенко не вірить Путіну і готується до відбиття наступу. Порошенко зазначив, що в інтересах України завершити війну, але виконувати Мінські угоди "не збираються ні Росія, ні підтримувані нею терористи". У свою чергу Генеральний серктер НАТО Єнс Столтенберг застерігав на початку місяця, що бойовики і Росія готові до наступу в Донбасі найближчим часом
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.