Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії триває «полювання на відьом»

Імперія «Совок» 4988 переглядів

Опубліковано - 7.07.2015 15:21 | Всі новини | Версія для друку

У Росії триває «полювання на відьом»
У Росії триває «полювання на відьом»
Рада федерації Росії склала «патріотичний стоп-лист», до якого внесли 12 іноземних некомерційних організацій, що працюють в Росії.

Як повідомила спікер Ради Федерації Валєнтіна Матвієнко, 8 липня стоп-лист передадуть у Генеральну прокуратуру і МЗС Росії.

Після перевірки ці відомства повинні будуть ухвалити рішення про внесення цих організацій у список небажаних організацій, якщо будуть знайдені порушення закону. Хто саме увійшов в стоп-лист, Матвієнко не розповіла. За її словами, необхідність його розробки пов’язана з тиском, який Росія відчуває з боку країн Заходу. Вона вважає, що ці організації займаються політичною діяльністю.

Наприкінці червня Рада федерації Росії оголосив про намір розробити так званий «патріотичний стоп-лист». За даними ЗМІ, в список, зокрема, можуть потрапити Фонд Карнегі, Transparency International, Human Rights Watch, Amnesty International, фонд «Міжнародний меморіал», Freedom House, Фонд імені Роберта Боша і Фонд Чарльза Стюарта Мотта.

Генпрокуратура Росії раніше не змогла перевірити на «небажаність» деякі з цих організацій. У відомстві заявили, що перевірка неможлива, оскільки іноземні неурядові організації перебувають поза юрисдикцією Росії.

Президент Росії Владімір Путін підписав закон про небажані іноземні й міжнародні організації 23 травня.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.