Аратта - На головну

25 червня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія не постачатиме електроенергію на окуповані території Донбасу за рахунок України

Економіка 7107 переглядів

Опубліковано - 7.07.2015 18:40 | Всі новини | Версія для друку

Росія не постачатиме електроенергію на окуповані території Донбасу за рахунок України
Росія не постачатиме електроенергію на окуповані території Донбасу за рахунок України
Україні вдалося провести досить успішні переговори з Росією про припинення поставок електроенергії на неконтрольовані території Донецької і Луганської областей, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

"Ми провели досить успішні переговори з росіянами: нам вдалося виключити 4 лінії, які йшли в неконтрольовану зону з російської сторони, і вони щомісяця доставляли електроенергії на 300 млн грн. І ці кошти на даний момент не оплачуються", – сказав він на розширеному засіданні Міненерговугілля в Києві у вівторок, 7 липня.

За його словами, в цілому нова схема роботи з цими територіями, схвалена раніше рішенням Кабміну і передбачає оплату тільки перетоків, дозволяє економити щомісяця близько 800 млн грн.

Демчишин зазначив, що з урахуванням інших заходів це дозволило збільшити рівень оплати элеткроэнергии з 85% у першому кварталі майже до 100% у другому. "Очікуємо, що до кінця року вдасться зберегти цей рівень і що вдасться закуповувати і ядерне паливо, вугілля", – сказав міністр.

Раніше повідомлялося, що Росія "нелегально" забезпечує Донбас електроенергією фактично без згоди Києва, але вимагає від України оплатиту за ці поставки. Однак з 10 квітня Україна припинила платити Росії за "перетікання" електроенергії в зону АТО.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.