Аратта - На головну

15 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Київ, Берлін і Париж готові до консультацій із Москвою

Світ навколо нас 4681 перегляд

Опубліковано - 10.08.2015 23:20 | Всі новини | Версія для друку

Київ, Берлін і Париж готові до консультацій із Москвою
Київ, Берлін і Париж готові до консультацій із Москвою
Українське МЗС заявляє, що за підсумками телефонних переговорів між міністрами закордонних справ України, Німеччини та Франції сторони “висловили готовність уже найближчим часом ініціювати консультації з Російською Федерацією, щоб запобігти негативному розвитку ситуації” на Донбасі.

У понеділок президент Порошенко доручив міністру закордонних справ Павлу Клімкіну провести невідкладні консультації щодо загострення ситуації на Донбасі з представниками "Нормандської четвірки" (Україна, Росія, Франція, Німеччина).

Українська влада заявила про ескалацію після того, як Збройні сили України в ніч на понеділок відбили, як повідомило міноборони країни, танкову атаку на опорний пункт 72-ї бригади у напрямку Новоласпа-Старогнатівка.
Бойовики звинувачують у порушенні режиму припинення вогню на Донбасі та обстрілах цивільних українських силовиків.

В той самий день пан Клімкін провів телефонні переговори з керівниками МЗС Німеччини, Франції та Росії.

"За підсумками телефонних розмов з міністрами закордонних справ Німеччини та Франції було домовлено, що за результатами контактів офіційного Берліна та Парижа з Москвою будуть схвалені рішення щодо можливих подальших кроків у нормандському форматі, зокрема проведення телефонних конференцій або особистих зустрічей представників України, Німеччини, Франції та Росії", - сказано в заяві на сайті МЗС України.

Розмова з Лавровим

Раніше міністр закордонних справ України заявив, що Росія "має вжити усіх можливих заходів, щоб запобігти подальшому загостренню на Донбасі".

У понеділок пан Клімкін провів також телефонну розмову із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

"В рамках виконання мінських домовленостей необхідно невідкладно розпочати реальну роботу з підготовки до проведення під моніторингом з боку ОБСЄ місцевих виборів на території окремих районів Донецької та Луганської областей", - повідомили на сайті МЗС.

Пан Клімкін додав, що "провокації у Широкиному та сьогоднішня зухвала атака підтримуваних Росією бойовиків у напрямку населеного пункту Старогнатівка є свідомими кроками, які мають на меті підірвати зусилля з реалізації ініціативи щодо відведення озброєння калібром менше 100 мм та деескалації ситуації навколо Широкиного".

Росія послідовно відкидає інформацію про те, що вона бере участь у конфлікті на Сході.

Міністерство закордонних справ Росії написало, що міністри обговорили виконання мінських домовленостей та гарантування безпеки уздовж лінії розмежування на Донбасі.

"Обговорювалися деякі проблеми, пов’язані з врегулюванням української кризи, ходом реалізації комплексу заходів з виконання мінських угод від 12 лютого цього року як в контексті підготовки конституційних перетворень та організації місцевих виборів, так і в питаннях забезпечення режиму припинення вогню ", - повідомила прес-служба міністерства закордонних справ Росії.

Як сказано, телефонна розмова відбулась з ініціативи Києва.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.