Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російска Держдума стурбувалася проблемами України. Братів-більшовиків ображають

Світ навколо нас 5757 переглядів

Опубліковано - 6.04.2007 12:02 | Всі новини | Версія для друку

Російска Держдума стурбувалася проблемами України. Братів-більшовиків ображають
Російска Держдума стурбувалася проблемами України. Братів-більшовиків ображають
Держдума сьогодні прийняла заяву щодо України, у якій висловила серйозну занепокоєність спробами вирішити політичну кризу в країні за допомогою розпуску “законно обранної Верховної Ради України”.

"Підписання Президентом України Указу про розпуск парламенту з кожним днем усе більш ускладнює ситуацію (у країні), ризикуючи вивести політичні сили за рамки правового поля", - говориться в заяві.

Комітет Держдуми у справах СНД і у зв’язках з співвітчизниками виступив з заявою в зв’язку з ситуацією в Україні. "Депутати Комітету не можуть бути байдужі до долі демократії і парламентаризму в Україні і висловлюють надію на те, що всі гілки влади, всі учасники політичного процесу виявлять необхідну витримку і відповідальність, щоб не допустити в Україні громадянського протистояння", - говориться в цьому документі.

"Вважаючи все, що відбувається в Україні внутрішньою справою незалежної і суверенної України, депутати - члени Комітету висловлюють своє негативне ставлення до спроб іноземного втручання або тиску на українські політичні і державні інститути", - підкреслюють російські парламентарії.

Від “Аратти”: цікаво, а себе російські парламентарі не вважають “спробою іноземного втручання”, бо якось воно не логічно виходить. З одного боку “негативне ставлення”, а з другого - парламентська заява щодо іноземної держави. Тому, парламенська заява чомусь нагадує класичну “офіцерську вдову” чи вправу за системою Захера Мазоха.

Наприклад, той самий Конгрес США, про підступність якого полюбляють базікати у Кремлі, на скільки відомо, навіть проекту аналогічного до російського документу, не має, як і не має на думці виступати із подібними заявами. Позаяк те, що відбувається в Україні, це - дісно справа легітимної української влади та її виборців.

До чого тут парламенти іноземних держав? Чи в них немає проблем у власних країнах? В Росії, очевидно, депутати вже вирішили всі проблеми своїх виборців і тепер заходилися “понадпланово” допомагати українським більшовичкам. Добре, хоч заявою. А то їхній вождь Ленін не цурався й відкритої військової агресії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.