Аратта - На головну

15 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Russia Today підозрюють у брехні про вплив на акдиторію

Світ навколо нас 5719 переглядів

Опубліковано - 18.09.2015 13:17 | Всі новини | Версія для друку

Russia Today підозрюють у брехні про вплив на акдиторію
Russia Today підозрюють у брехні про вплив на акдиторію
Російська інформаційна агенція «Росія сьогодні» перебільшує свою впливовість на міжнародній арені та рейтинги.

Про це з посиланням на документи отримані від колишнього співробітника РІА «Новості» пише популярне американське видання The Daily Beast.

Документи надані виданню колишнім співробітником РІА «Новості» Василем Гатовим (РІА «Новості» було ліквідовано, а на його базі створено МІА «Росія сьогодні» – ред.) вказують, серед іншого, що заяви RT про те, що вони випереджають за популярністю такі канали, як CNN та BBC, не відповідають дійсності, а глобальна аудиторія каналу значно менша за заявлені ним 600-700 мільйонів глядачів у цілому світі.

Спілкуючись із The Daily Beast, Гатов назвав «Росію сьогодні» «Інтернет-медіакомпанією». Повідомляється, що з 2005-го по 2013-й рік Росія витратила на RТ майже 2 мільярди доларів.


Американське видання зазначає, що відповідно до отриманих документів (які стосуються періоду до 2013-го року включно), у Європі частка аудиторії не становить навіть 0,1 відсотка, у Великобританії RТ щодня дивляться 120 000 глядачів.

Дослідження РІА «Новості», яке змагалося із RT за державне фінансування, також стверджує, що онлайн популярність Russia Today заснована на відеокліпах, які абсолютно не служать головній місії каналу, а саме – «представленні російської точки зору на глобальні події».

Значну частину найпопулярніших відео RT на Youtube, зокрема, становлять відео стихійних лих та відео, у створенні яких журналісти Russia Today не брали участі.

«Найбільш значним досягненням команди РІА «Новості» є те, що вони поставили під питання популярну тезу про те, що RT є прекрасною інвестицією Кремля. Підготовлений РІА «Новості» графік показує, що щорічні витрати на RT більш ніж удвічі перевищують витрати на Al Jazeera, при цьому остання увійшла до рейтингів у 32 країнах світу (англомовних та арабськомовних). Інший конкурент RT – Euronews коштує всього $9 200 000 на рік у порівнянні зі щорічною вартістю RT у понад 168 мільйонів. При цьому цей канал увійшов до рейтингів у 12 країнах, а RT – в одній. А канал BBC обходиться у 222 мільйони доларів на рік, але входить до більшості рейтингів.

Представники RT спростували дані документів, наданих The Daily Beast.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.