Аратта - На головну

14 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євродепутати вважають, що Росія має співпрацювати з іншими країнами в розслідуванні збиття MH17

Світ навколо нас 6821 перегляд

Опубліковано - 15.10.2015 23:32 | Всі новини | Версія для друку

Євродепутати вважають, що Росія має співпрацювати з іншими країнами в розслідуванні збиття MH17
Євродепутати вважають, що Росія має співпрацювати з іншими країнами в розслідуванні збиття MH17
Росія має у повній мірі співпрацювати з міжнародною спільнотою для притягнення винних у катастрофі MH17 до відповідальності.

Про це йдеться у спільній заяві голови комітету закордонних справ Європарламенту Ельмара Брока та голови делегації до парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Андрея Пленковича.

У цій заяві євродепутати привітали досвід успішної співпраці в справі розслідування технічних причин авіакатастрофи експертів із семи країн: Нідерландів, Австралії, Малайзії, США, Великої Британії та України.
Євродепутати висловили підтримку ідеї створення міжнародного кримінального трибуналу й закликали Росію припинити її блокування.

«Ми підтримуємо створення міжнародного кримінального трибуналу, вітаємо те, що низка країн-членів ООН підтримали цю ідею. На жаль, можливість створення такого трибуналу ветувала Російська Федерація в Раді безпеки ООН. Ми закликаємо Російську Федерацію у повній мірі співпрацювати з міжнародною спільнотою, щоб уможливити проведення повного й незалежного розслідування та притягнення винних до відповідальності», – йдеться в заяві.

У вівторок, 13 жовтня, Нідерландська рада розслідувань із питань безпеки оприлюднила остаточні результати свого технічного розслідування, яке встановило, що літак «Малайзійських авіаліній» рейсу MH17 із Амстердама до Куала-Лумпура був збитий над Донбасом 17 липня 2014 року саме ракетою зенітно-ракетного комплексу «Бук». Але хто саме здійснив цей пуск, що призвів до загибелі всіх 298 людей у літаку, розслідування не мало мети визначати.

Після презентації результатів технічного розслідування голова цього органу Ради розслідувань у справах безпеки Нідерландів заявив журналістам видання Volkskrant, що ракета, якою збили на Донбасі 2014 року лайнер «Малайзійських авіаліній», була випущена з території, захопленої сепаратистами.

Захід і Україна заявляли, що мають докази того, що літак збили проросійські бойовики із комплексу «Бук» за ймовірної підтримки Москви. Бойовики і Росія свою причетність відкидають.

Наприкінці липня Росія стала єдиною, що проголосувала в Раді безпеки ООН проти проекту резолюції про створення міжнародного трибуналу у справі про загибель пасажирського «Боїнга-777» на Донбасі, але її право вето заблокувало ухвалення резолюції.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.